Dlaczego warto jest położyć ceramiczne płytki podłogowe w salonie?

Polacy są stosunkowo wstrzemięźliwy, jeśli chodzi o nowe rozwiązania dekoratorskie. Ta konserwatywność szczególnie objawia się, jeśli chodzi o salon i znajdującą się w nim podłogę. W większości przypadków ma się do czynienia z podłogami drewnianymi lub też zwykłymi panelami. A może warto by zaszaleć i zamiast tego wszystkiego zdecydować się na ceramiczne płytki podłogowe?

Prawdziwe szaleństwo kolorów i wzorów

Podłogi klasyczne, czyli drewniane lub z paneli są estetyczne i ładne, jednak mają jedną bardzo poważną wadę: są niezwykle wręcz nudne. Ten sam wzór, mniej więcej te same barwy i faktura.
Dla kogoś, kto koniecznie chce taką podłogę, jest to do zaakceptowania, jednak osoby pragnące nieco innego podejścia do tematu, z pewnością docenią to, że glazura i terakota występują we wręcz nieograniczonych wersjach. Chodzi tu zarówno o rozmiary, kształty, ale przede wszystkim kolorystkę jak i wzornictwo, które na łeb na szyje bije tradycyjne drewniane podłogi.

Komfort i wygoda płynąca z płytek ceramicznych

Podłogowe płytki ceramiczne to jednak nie tylko szaleństwo kolorów, ale również wygoda korzystania.
Każdy posiadacz podłogi drewniane wie, że choć piękna, to wymaga również sporo troski. Koniecznie trzeba ją od czasu do czasu olejować, myć i bardzo uważać, aby nic na nią nie upadło.
W przypadku płytek podłogowych  Cedir nic takiego nie jest wymagane. Są one odporne zarówno na uderzenia, plamy itd. A żeby doprowadzić je do idealnej czystości, wystarczy przetrzeć je mopem i w kilka minut otrzymuje się idealnie czystą podłogę.

  Jak Urządzić Salon ze Schodami? Powiedzmy, że to proste!