Czy filtr Dafi pasuje do brity?

Plastikowe butelki PET wydzielają maleńkie cząsteczki plastiku do płynów, które zawierają. Wśród nich są fitoestrogeny. Są to związki chemiczne, które mają właściwości zbliżone do żeńskiego hormonu płciowego estrogenu. Może to mieć negatywny wpływ na zdrowie zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Picie wody z kranu może zmniejszyć to ryzyko. Dlatego warto skorzystać z wkładów filtrujących do dzbanków, gdzie potrzebne są filtry dafi.

 

Filtr dafi – wszystko co trzeba o nim wiedzieć przed dokonaniem zakupu

Największa wada: wkłady filtracyjne filtrów do wody muszą być regularnie wymieniane, w przeciwnym razie same mogą stać się źródłem zarazków. Filtry do wody dafi nie mogą odfiltrować wszystkich, a tylko niektórych zanieczyszczeń.

Filtry do wody stołowej są często określane jako filtry dzbankowe. Są to mobilne filtry do wody do użytku domowego, które zwykle zbudowane są jak dzban i mogą pomieścić kilka litrów wody. Składają się z dwóch pojemników. W pierwszym znajduje się wkład filtrujący. Woda jest filtrowana przez wkład, a następnie przepływa do drugiego pojemnika. Stamtąd można wylać wodę. Filtry dafi stołowe są kompaktowe i można je postawić na stole w jadalni lub przechowywać w lodówce. https://strefafiltrow.pl/filtry-do-dzbankow-dafi.html

Filtr Brita – czy znajdziemy jego zamiennik

Filtry do wody dostępne są w różnych przedziałach cenowych. Koszty zależą od wielkości wypełnienia i objętości filtra, ile wkładów jest w zestawie i jaki to jest filtr do wody. Filtry stołowe są w większości ze średniej półki pod względem ceny. Najwyższych kosztów należy się spodziewać po filtrach wbudowanych. Znanej marki filtr Brita ma jednak swojego tańszego odpowiednika, jest to filtr dafi.

  Idealne meble do salonu

Jeśli chcesz znaleźć filtr do wody, który w pełni spełnia Twoje wymagania, powinieneś rozważyć kilka punktów. Aby umożliwić świadomą decyzję o zakupie, w poniższej sekcji zebraliśmy najważniejsze czynniki. Obejmują one:

  • pojemność
  • żywotność wkładu filtrującego
  • dostęp do filtrów
  • materiały z jakich został wykonany
  • wskaźnik wymiany wkładu
  • możliwość mycia w zmywarce

Jak duży powinien być nowy filtr do wody i ile wody może pomieścić? Filtry do wody są dostępne w różnych rozmiarach, dlatego łatwo dopasować je do różnorodnych dzbanków filtrujących. Filtry dafi pasują do dzbanków brita dostępne na stronie: https://strefafiltrow.pl/